Vždy som si myslel, že by bol malý na veľmi dlhý čas

Vždy som si myslel, že by bol malý na veľmi dlhý čas, a že teplé nos, malé holé nohy na mäkkom koberci, v útulných pyžamo a láskavý “objatie” ráno, ak nie navždy, tak aspoň nie v tejto dobe. Deti ruka v ruke, stovky otázok, smiech bez príčiny – všetko to bola naplnená zmysel mojej ješitnosti, a, vo Všeobecnosti, nie je veľmi nudný život.

Ako sa to stalo? Keď roztomilé dieťa sa zmenilo na vytiahli teenager s štyridsiatom veľkosť nohy, rýchlo rastúci štetiny a jednoduché vylomenie probasco? Nie, ja chápem, že všetky deti rastú, ale skutočnosť, že sa to stane tak rýchlo, príde puberta, môj syn, aby som bol úprimný, som nevedel. Za nejaký čas som bol ticho prekvapený pohľad je porodila mu? O nejaký čas, keď sa pozriete na ich vlastné potomstvo, bol som veľmi hrdý na to, čo mu bolo pekné, dobre, očarujúce. A potom začal tie trápne veku, ako všetkých chlapcov…

Zrazu môj sladký, milý, jemný chlapec, otočený (detska izba nábytok) do tichého mladý muž, ktorí sa všetky jeho správanie dokázať: Áno, v skutočnosti, nemusíte ma už. Okamžite som si spomenul na slová troch rokov staré batoľa z a staré obľúbené filmy: “A mám svoj názor!”. Tak s týmto si vlastný názor sme sa rodičia stretávajú aj na takéto triviálne dôvodov, a pamätajte, že to je smiešne. A prekvapujúco (alebo možno aj naopak – nie je prekvapujúce), že jeho názor bol takmer vždy radikálne rozdiel od našej. Aj keď to prišlo do celkovej rozpore so zákonmi logiky. Tu máte puberty u chlapcov v celej svojej kráse.

Našťastie, stále sme prešli problémy s Fajčením, pitím (máme pre vás 3d tapety) a miznú celý deň, aby Boh vie kde. Zdá sa, stále ovplyvňuje vzdelávanie v duchu “iron fist.” Zvyšok by mohol zvýšiť len jeho ruky. Ukázalo sa, že tínedžer v pätnástich rokov – to je nepretržitý výbuchu emócií z ničoho nič, zväzok nenávisti a odmietania toho, čo pochádza z rodičov, generátor, domáce nepokoje a zúčtovanie všetkých proti všetkým. (Je zaujímavé, že som si myslel, a vytiahol ako situáciu tých, ktorí majú viac a vyššie uvedené problémy v rodine prekrývať? Jo-Ho-Ho…). Každopádne, jeden deň som chytil sám si myslel, že sa snaží zistiť, tento cudzinec takmer úplne-tvoril mladý muž, ktorý krásne Slnečné chlapec, ktorý má ma vzťah.

Potom prišiel dievča. Budem úprimný: ako rýchlo sa začal vo vzájomnej láske, v prvom rade som nebol šťastný. Posúďte sami: každodennej rutiny bola pozoruhodne monotónna – školy, na dievčinu, noci a spánku. Alebo: Lýceum, chodiť s dievčaťom, noci a spánku. Alebo tu: deň voľna, film s dievča, dievča, noci a spánku. Že je synom som teraz vidieť ráno (ešte spí) a večer (konalo sa v mojej izby a roztomilý zatváranie dverí za ním).