Sprzedaż Bart nie może nie odbić się na wynikach

Przed meczem czwartej kolejki przeciwko “Leicester” w “Liverpool”-w końcu skończyłem remont “miejscowości enfield”. Teraz słynna arena może pomieścić na 8500 osób więcej, jednak nawet wzrost miejsc dla kibiców nie pozwoli się pobić rekord frekwencji ich meczów. W połowie ubiegłego wieku jedną z gier “Liverpool” odwiedziło 61905 osób (jest to związane z dużą ilością miejsc stojących, obecnie zakazanych), a dziś na polecenie mogą zobacz “tylko” 54074 widzów.

Niewyszukany “lisy”. Jak “Liverpool” pokonali “Lester” Zdjęcia: Oficjalna strona Liverpoolu

Przebudowa stadionu pozwoli na czerwono zarabiać w dniach pasuje do około 2 milionów funtów. Zresztą, emocje, uzyskane zarówno przez zespół, jak i publiczność w pierwszej grze na odświeżony arenie, kosztują znacznie więcej każdych pieniędzy.

Sprzedaż Bart nie może nie odbić się na wynikach “Leicester”

Po odejściu jednego z najlepszych graczy poprzedniego sezonu ‘ Golo Bart w Chelsea Claudio Ranieri stanął przed trudnym wyborem wymiany francuskiego . Doświadczony trener postanowił po prostu kilka przebudować grę swojej drużyny, nie próbując znaleźć pomocnika, o podobnej funkcjonalności z Bart. Zakupiony jeszcze w zimie Daniel , letni zakup “lis” Mendy, a także weteran Andy King nie są w stanie wykonywać taką ilość pracy, którą Bart zachwycił wszystkich rok temu. W rezultacie duże obciążenie Danny , który w ubiegłym sezonie głównie specjalizował się w długich długie rzuty na Jamie .

Problemy “Leicester” z nie tak bardzo rzucało się w oczy w pierwszych meczach sezonu, w pierwszej kolejności, ze względu na zwartość lokalizacji zawodników mistrza Anglii. Jednak gol w meczu o Superpuchar Anglii przedstawił problemy, z którymi “lisy” zmierzą się w tym sezonie. Mecz przeciwko “Liverpool” stał się pierwszym, który naprawdę powiadomiony.

Para – nie miała czasu na ustalenie swoich rywali w środku pola, po spędzeniu bardzo domową grę. Zły występ graczy środka pola ściska ogromne problemy środkowych obrońców “lis” Morgana i Huta w prędkości. Manet, , i bez problemów uciekali od rywali.

“Liverpool” zamknął “Leicester” na jego połowie, pressing, stosowanym przez zespół , przynosił wymierne owoce. Jeszcze do drugiej bramki Liverpoolu” w wykonaniu Mans, mieli kilka sytuacji podbramkowej, ale słaba realizacja gospodarzy nie pozwoliła im zwiększyć różnica w rachunku wcześniej 31 minucie.

Kolejnym negatywnym aspektem dla “Leicester” stała się zakończenie spotkania, gdy drużyna Ranieri przestała wracać z powrotem, pozostawiając dla szybkich graczy Liverpoolu ogromne temat strefy. W jednym z kontrataków po przejściu Mans zaliczył dublet. Jeszcze w kilku momentach “Lester” nie brakowało tylko z powodu solidnej gry Kacpra .

W składzie Liverpoolu, zawsze znajdzie się gracz, w stanie “zabrać” bramki

Najbardziej piłkarzy czerwonych w zeszłym sezonie stały się Szymon i Alberto Moreno. Bramkarz Liverpoolu” popełnił wystarczającą ilość aktywnych błędów, w wyniku czego w tym roku na “Anfield” przeniósł się były bramkarz “Moguncji” Loris . Niemiec podczas przygotowania złamał rękę, i tylko w meczu przeciwko Leicester” po raz pierwszy trafił wniosek. w przypadku braku konkurenta poważnych błędów nie popełnił, ale odzyskać zaufanie kibiców czerwonych już mało prawdopodobne. Moreno po strasznych gry z “Arsenałem” usiadł na ławce rezerwowych, a miejsce lewego obrońcy zajął nominalny pomocnik James Milner. Jednak nawet z mniej lub bardziej pewnym i Moreno poza pola w składzie Liverpoolu znalazł się człowiek, z łatwością bramkę przeciwnika.

W grze z “Lester” piłkarzem stał Lucas Leiva. Brazylijczyk po transmisji chciał wykonać odwrotny pas, ale źle odebrał piłkę. Kiedy Lucas rzucił się naprawić swój błąd i wybić piłkę spod nóg Okazaki, Leyva po prostu oddał go , któremu trzeba było nie trafić do pustej bramki.

Zobacz tez: www.xbuk.info