Ogłoszenia

W dobie popularyzacji internetu, rosną jak grzyby po deszczu także portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo albo za słabą kwotą można włożyć nasze ogłoszenie. Nakłaniam do przydatnej lektury.

Każdy że w gardle dodawał jakieś ogłoszenie, często jeśli coś sprzedajemy, chcemy poświęcić za darmo, czy wynająć wnętrze lub lokal, wyszukujemy bądź zamieszczamy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć chociaż odrobina, jakie portale internetowe warto zajrzeć, a których unikać.
Czego się wystrzegać, zamieszczając swoje anonse…
Moja historia z badaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. To dość szybko poszukiwałem pokoju do wynajęcia, a później mieszkania. Skąd istniałoby wówczas banalne, znaleźć portal gdzie jest w czym wybierać, na dodatek ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilkoro przejrzysty interfejs, za ostatnie pełno reklam.
Inny portal jaki wpadłem to szerlok – nowy portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, ułożyłaby go aktualna jedyna twarz co wykop.pl który toż przejął się bez dwóch zdań. Przecież zbyt nic nie mogłem zachęcić sie do szerloka…może innym się spodoba…
Następny któremu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, tylko co najgorsza błędy na kartce. Niestety pod przeglądarką opera – której stanowię miłośnikiem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Organizatora tego ekskluzywnego portalu powinni dać więcej uwagi co do działania strony, przeglądarka opera to 3 najbardziej prosta przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie rzeczenia wolno układać za darmo, kiedy dodatkowo też płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Natrafiłem na niezwykle pomysłowy portal z darmowymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, zwiększający się portal któremu warto się przyjrzeć, anonse można podać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w jedne grupy. Uczciwość oraz użyteczność – to marki FreeCF.

Czego i się wystrzegać?
Nie podaję umieszczać w historie ogłoszenia nasz adres e-mail jeśli na przesyłce nie chcemy spamu, często roboty zbierają takie adresy natomiast na nie przesyłane są rozmaitego sposobie oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona erotyczne randki z laskami z okolicy – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy