Lněná semena pro hubnutí – recepty

Pro snížení hmotnosti, lněné semínko lze konzumovat mnoha způsoby. Často ho jíst ve své nejčistší podobě, zapít čistou vodou. Také semena lze přidat do , salátů, , a tak dále a tak Dobrý účinek má infuze a odvar ze lnu, často používané pro hubnutí.

příprava lněného lněného semene. Lžíce semena umístěte do stewpan, naplňte ji půl litru vařící vody. Nádobí kryjte pokličkou a dejte na slabý oheň. Dusíme len asi hodinu a půl, pravidelně za stálého míchání. Výsledný vývar pít denně na třikrát třicet minut do hlavních jídel. Během jeho recepce je také možné jíst malé množství sedliny. Konzumovat tento nástroj se doporučuje kurzy – deseti dnů od přijetí, deset dní pauzu, potom znovu na deset dní recepce, atd.
Infuze lněného semene. Takové infuze je lepší vařit před spaním. Polévkovou lžíci umístěte semena do sklenice nebo jiné vhodné nádoby, pak nalijte do něj dva šálky vařící vody, kryjte pokličkou, pak deku nebo ručník a nechte na dvanáct hodin. Výsledný infuze by měl vypít v průběhu celého dne po polovině šálku, nejlépe půl hodiny nebo hodinu před jídlem.

Každý z těchto nápojů by měla být přijata pouze v čerstvém stavu, protože později denně po uvaření získají nepříjemnou chuť.
Konzumace semen lnu s

Tato volba spotřebu lněná semena pro hubnutí dokonale vyhovovat těm, kteří se drží stravy, je ochoten nahradit jeden z jídel , nebo jen rádi tento nápoj. V tomto případě brát len doporučuje, ve sklenici jogurt. Nicméně to by mělo podle plánu – v prvním týdnu na je třeba přidat jen čajovou lžičku semene, za druhé dva a za třetí – tři. Na tomto je možné se ubytovat a v případě potřeby i nadále brát len v takových poměrech, nebo aby jeho spotřeba byla až na pár lžic.
Směs lněného semene s

Hubnutí a očista těla semena lnu se bude konat mnohem účinněji, pokud k nim přidat , nebo jak se tomu říká “medvědí ucho”. Tento nástroj se připravit velmi snadno. Pro tento nakrájíme lněné semínko a pečlivě vetřete trávu , pak smíchejte tyto složky ve stejných poměrech. Výsledný mix si na lžičku, velkým množstvím vody, třikrát denně.
Recepty dietních jídel se semeny lnu

Želé s len, bavlna. Pro jeho přípravu bude vyhovovat jakékoliv ovoce, bobule nebo sušené ovoce. Vařit želé do vroucí vody dejte umýt a sekaných ovoce. jejich asi deset minut a pak přidejte k nim lněné semínko (na litr tekutiny lžička semen), ještě trochu , vyjměte z hrnce a . V procesu vaření z pip hlen, který změní kompot v želé.
Linen kaše. Tento pokrm je ideální pro snídani. Pro jeho přípravu dvě polévkové lžíce celých nebo semena namočte vodou. Sto gramů ovesných vloček vroucí vodou a nechte nechá se stát. K ovesné kas napište len a nějaké ovoce. Také jídlo může být dochutíme zelený koktejl s malým množstvím medu.

Pozri aj: léky na hubnutí a bočné werjsa slovenský – http://dietaweb.sk