Jak urządzić sypialnię młodego zawodnika?

Przy projektowaniu pokoju dla chłopca należy przewidzieć nie tylko kolorystykę, ale i tematykę. Młode jeże są bardzo wrażliwe na to, aby w pokoju nie było “dziewczęce” przedmiotów. Już kilka sezonów z rzędu dużą popularnością cieszy się wnętrze w stylu wyścigowym: piękny, praktyczny i dobrze w związku z dorastania dziecka.

Lepiej, jeśli kolor podstawowy takiego wnętrza będzie neutralny. To może być jasny szary, perłowy, beżowy, kremowy lub inny spokojny kolor. Rzecz w tym, że podstawowa zasada projektowania dla młodego zawodnika jest w układzie jasnych kolorów akcentów z pomocą akcesoriów w odpowiedniej tematyce. Ponadto, neutralny kolor pozwoli łatwo przemalować pokój, jeśli dziecko zmieni hobby.

Jeśli rodzice gotowe za jakiś czas zmienić wnętrze pokoju dziecięcego, to jasne rozwiązanie może być bardzo interesujące!

Racer 7

Głównymi akcentami pokoju młodego zawodnika mogą być samochody i nagrody puchary. Można je podkreślić umiejętnie rozstawione innych akcesoriów tematycznych godzinami, obrazy/plakaty, .

Tekstylia można wybrać pogodnych nasyconych odcieni, na przykład, czerwony, niebieski, pomarańczowy, to uzupełni obraz pokoju.

Jeśli zatrzymujesz się na wyborze jasnych mebli, nie kupuj dużo akcesoriów, a tym samym tylko cięższe hot przestrzeń. Zwłaszcza, jeśli wnętrze uzupełnia specjalne łóżko dla młodego zawodnika w postaci samochodu. Wręcz przeciwnie, meble naturalnych odcieni potrzebuje w spektakularnym otoczeniu.

Wybór łóżka-maszyn jest bardzo bogaty. Możesz wybrać łóżko praktycznie dowolnego koloru, jak z , MDF i drewniane, z dodatkowymi funkcjami (dźwięk, światło) i bez nich. Istnieją łóżeczka-samochody z miękkimi ściankami nawet dla małych dzieci od 1 roku, które mogą stać się “przejściowym” rozwiązaniem od kołyski do bardziej dorosłym łóżku. Łóżka-maszyny dla dzieci od 3 lat uzupełnione dodatkowymi szufladami i półki, u niektórych maszyn jest elektrohydrauliczny podnosnika, hydraulika przednia do materaca.
Polecam również: tutaj kupisz meble dla dzieci Banaby.pl